Telegram تحليلاتTelegram تحليلات

Telegram الهاش:خبر

  نولوجي | NologyThursday, February 18, 2021 2:00 PM

  السعودية تستثمر 3.3 مليار دولار في Activision ، EA ، و Take-Twoتم الكشف مؤخرًا عن استثمارات سعودية لصندوق الاستثمارات العامة - هيئة الاستثمار الحكومية داخل السعودية - في عدد من شركات الألعاب الكبرى مثلActivision،EA، وTake-Twoوصلت قيمتها إلى3.3 مليار دولار.
  حسب التقارير فإن هذه الاستثمارات تمت في الربع الأخير من العام الماضي ولكن تم الكشف عنها حالياً بواسطة لجنة الأوراق المالية والبورصات في نموذج تم نشره على الإنترنت.

  جدير بالذكر أن هذه الاستثمارات ليست أول مرة يقوم بها الصندوق في صناعة الألعاب حيث قام الصندوق من قبل بشراء حصة ضخمة جداً من شركة ألعاب يابانية تعرف بإسم SNK مع نية رفع حصة الأسهم إلى 51%.

  ⋇مصدر#خبر

  السعودية تستثمر 3.3 مليار دولار في Activision ، EA ، و Take-Two

تم الكشف مؤخرًا عن استثمارات سعودية لصندوق الاستثم...
  نولوجي | NologyMonday, February 8, 2021 11:09 AM

  #خبر: أعلنت شركة شاومي نموذج تصميم باسم: Mi Siqu Quad-Curved منحني بنسبة 88 درجة من جميع الأطراف بلا أي منافذ
  ويعتمد على الشحن اللاسلكي وشريحة eSIM والصوت يخرج من الشاشة والأزرار عن طريق اللمس😍😍

  #خبر : أعلنت شركة شاومي نموذج تصميم باسم: Mi Siqu Quad-Curved منحني بنسبة 88 درجة من جميع الأطراف بلا أي منافذ 

وي...
  ارز آنلاین📊Tuesday, February 2, 2021 10:43 AM

  🔴 شعار مرگ بر رضا شاه، مرگ بر خامنه‌ای و زنده‌باد آزادی در تهرانبر اساس فیلم دریافتی روز سه‌شنبه ۱۴ بهمن‌ماه از تهران، یک هموطن به‌جان آمده از ظلم آخوندهای حاکم، در خیابان انقلاب فریاد سر می‌دهد:
  مرگ بر رضا شاه، مرگ بر خامنه‌ای، زنده باد آزادی
  وی چند بار این را شعار را تکرار می‌کند.#خبر@mojahedin_org

  🔴 شعار مرگ بر رضا شاه، مرگ بر خامنه‌ای و زنده‌باد آزادی در تهران
بر اساس فیلم دریافتی روز سه‌شنبه ۱۴ بهمن‌ماه از ته...
  ارز آنلاین📊Thursday, January 28, 2021 7:47 PM

  🗞📰خلاصه مهم ترین خبرها در ۲۴ ساعت گذشته (پنجشنبه ۹ بهمن):
  🔻 آمار جانگداز جانباختگان کرونا در ایران بیش از ۲۰۷ هزار و ۳۰۰ نفر است
  🔻 درگذشت مهرداد میناوند بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران به علت نرسیدن واکسن کرونا به او. بسیاری خامنه‌ای را مقصر می‌دانند چرا که او مانع خرید واکسن‌های معتبر شده است.
  🔻 هاشمیان از پزشکان معالج میناوند: «ای کاش واکسینه شده بودیم، ای کاش مهرداد میناوند واکسن زده بود و خیلی های دیگه!»
  🔻 استوری وریا غفوری به یاد مهرداد میناوند و درخواست خرید واکسن
  🔻 مینو محرز: ‌تهیه و واردات واکسن کرونای روسی توسط دولت از شانس بد مردم ایران است. من به‌عنوان یکی از اعضای کادر درمان این واکسن را تزریق نمی‌کنم زیرا هیچ اطلاعاتی از آن منتشر نشده است
  🔻 معاون اجتماعی سپاه تهران در وحشت از قیام از شکل‌گیری ۳۰۰گروه امر به معروف و نهی از منکر خبر داد.#خبر#خبرسیاسی#خبرروز🔔با ما دراینستاگرامنیز همراه شوید🙏https://www.instagram.com/tehranbakhabar/🆔@tehranbakhabar

  🗞📰خلاصه مهم ترین خبرها در ۲۴ ساعت گذشته (پنجشنبه ۹ بهمن):

🔻 آمار جانگداز جانباختگان کرونا در ایران بیش از ۲۰۷ هزا...
  ✅ رد شبهات ملحدینThursday, January 7, 2021 3:14 PM

  #خبر🔴فاجعه در کشور مالیهواپیماهای ارتش فرانسه در روز دوشنبه ١۵دی ١٣٩٩ (۴ ژوئن ٢٠٢١) بیش از صد غیرنظامی را کشته‌اند!

  اگرچه بعضی خبرگزاری‌ آمار کشته‌شدگان را بیش از بیست غیرنظامی اعلام کرده‌اند اما «آداما گریابا» شهردار شهر «موتی» در مالی از حمله هوایی به یک مراسم عروسی در روستای «بونتی» در بامداد روز دوشنبه خبر داد و گفت که در این حمله بیش از ۱۰۰ نفر کشته شده‌اند.bit.ly/3hPJL64bit.ly/3hQs3Q2آیا خبری از کشته شدن این همه انسان در روز دوشنبه داشتید؟ اکثرا نهچرا؟ چون آنها انسان سفیدپوست چشم آبی اروپایی نیستند.
  یادتان هست بخاطر کشته شدن یک نفر در پاریس فرانسه چه تبلیغات تلویزیونی راه انداختند و بعد از دو ساعت از واقعه، تمام جهان را خبردار کردند؟ و یک هفته سرتیتر تمام اخبار حول همان اتفاق بود و از طول چاقوی مهاجم تا احساسات همسایه‌های معلم کشته شده را برایمان خبررسانی کردند!
  اما امروز همان فرانسوی‌ها صد انسان غیرنظامی که اکثرشان زن و کودک بودند را کشتند که چند روز بعد یک خبر کوتاه از آن می‌شنوید و تمام.
  خبرگزاری‌های جهانی به شما دروغ نمی‌گویند اما بعضی خبرهایی که دوست دارند را فریاد می‌زنند و به خبرهای دیگر بی‌اعتنایی می‌کنند. دروغ تنها دشمن حقیقت نیست. حقیقت دشمنان بدتری هم دارد از جمله کتمان، بی‌توجهی، انتشار اخبار کم اهمیت برای پوشش خبر اصلی، بمباران خبری. در دورانی هستیم که شاید صدای تو را خفه نکنند، اما آنقدر صداهای دیگر را پخش می‌کنند که شنیده نشوی. حقیقت اسیر کسی است که بلندگوی بزرگتری دارد، بلندگوی بزرگتر هم به دست کسی است که تانک بزرگتری دارد.
  پس در چنین جهانی، آزادی بیان اهمیت ندارد زیرا صدای تو به جایی نمی‌رسد. با رسانه‌های شبانه‌روزی تو را#مغزشوییمی‌کنند که قلبت برای ظالمان بتپد و از مظلومان متنفر باشی و صدها القاب را به آن‌ها بچسبانی.✾•┈┈••✦❀✦••┈┈•✾@no_atheism| رد شبهات ملحدین

  ✅ رد شبهات ملحدینWednesday, January 6, 2021 10:00 PM

  #خبر🔴یک میلیارد یورو جنگ‌افزار آلمانی در خاورمیانه فروش رفت.
  وزارت اقتصاد آلمان اعلام کرد که موفق شده است در سال گذشته بیش از 1.16 میلیارد یورو سلاح به خاورمیانه صادر کند.bit.ly/3pTTB9Tقضیه روشن‌تر از روز است. برای اینکه فروش داشته باشید باید جنگ و آشوب راه بیاندازید وگرنه کارخانه‌هایتان ورشکسته می‌شوند. این یک طرف ماجرا است، اگر جنگ باشد کشورهای چپاولگر غربی راحت‌تر می‌توانند منابع خاورمیانه را بدزدند. برای همین تمام کشورهای غربی با نیروی نظامی در خاورمیانه هستند چون خاورمیانه نفت دارد و آنها که خود را صاحب دنیا می‌دانند باید نفت و منابع خاورمیانه را هم در دست بگیرند. اینگونه است که آنها می‌گویند که ما باید جنگ را در خاورمیانه شعله‌ورتر کنیم تا کودکان‌مان در اروپا و آمریکا در آسایش باشند. اگر دقت کنید آمریکا و همپیمانانش در اکثر نقاط در خاورمیانه، به دنبال چاه‌های نفتی و منابع غنی هستند و اطراف آن انواع گشت‌های نظامی برقرار کرده‌اند چون آنها هدفشان سود است حال هرکسی بهتر جیبشان را پر کند از او حمایت می‌کنند و اگر روزی بدرد نخورند آنها را مانند دستمال استفاده شده، دور می‌اندازند این حکایت گروه‌ها و کسانی است که به حمایت آمریکا و غرب، دل خوش کرده‌اند و هر روز بین طاغوت‌های غربی دست‌به‌دست می‌شوند تا بهتر دوشیده شوند.✾•┈┈••✦❀✦••┈┈•✾@no_atheism| رد شبهات ملحدین

  ✅ رد شبهات ملحدینTuesday, January 5, 2021 7:52 PM

  #خبر🔴رابطه جنسی مردان همجنس‌باز با پسربچه‌ها و کودکان در ایالت کالیفرنیای آمریکا، قانونی شد و تشخیص تجاوز جنسی بر عهده قاضی است.

  به‌موجب لایحه‌ای که در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ پیشنهاد شد، با تمام روابط جنسی برخوردی یکسان خواهد شد: اگرچه از نگاه قانون، افراد زیر سن قانونی نمی‌توانند به این روابط رضایت داشته باشند، اما اگر یک نوجوان ۱۴ تا ۱۷ ساله داوطلبانه با بزرگسالی که کمتر از ۱۰ سال از او بزرگتر است، رابطه‌ی جنسی داشته باشد، تشخیص تجاوز جنسی بر عهده‌ی قاضی است.

  در این لایحه آمده است همجنس‌بازی میان مرد و پسر بچه بدون اعمال فشار و تهدید، جماع دهانی و دخول جنسی با افراد کمتر از سن قانونی، تجاوز جنسی محسوب نمی‌شود مگر اینکه اختلاف سنی میان پسر بچه یا دختر بچه با فرد بالغ ده سال باشد. برای مثال طبق این قانون، مردی همجنسباز با ٢۴ سال سن می‌تواند با پسری ١۴ ساله رابطه‌ی جنسی داشته باشد.
  این لایحه با اکثریت بسیار قلیل در مجلس به تصویب رسید.http://californiaglobe.com/section-2/gov-newsom-signs-bill-to-protect-sex-offenders-who-have-homosexual-sex-with-minors/همجنسگرایی از اصلی‌ترین مواردی است که یهود بصورت جهانی از آن حمایت می‌کند زیرا همجنسگرایی، اصل و پایه‌ی هر جامعه یعنی خانواده را هدف قرار داده است تا با از میان برداشتن آن، راه را برای تسلط بر جوامع فراهم‌ کنند. از همین رو بصورت ویژه برای دگرباشان و انواع منحرفان جنسی دیگر، سالانه رژه‌هایی تدارک دیده می‌شود و به‌صورت جهانی با خبررسانی‌ها از آنها حمایت می‌شود. امروز نیز یکی از مقدس‌ترین قوانین غرب یعنی age of consent (سن قانونی رابطه جنسی) برای همجنسگرایان زیرپا گذاشته می‌شود.در نظر داشته باشید که طلاق، ناخوشایندترین حلال نزد الله متعال است زیرا خانواده‌ای با آن از بین می‌رود. اهمیت وجود خانواده و حفظ آن در اسلام بسیار اساسی است و بسیاری از قوانین موجود در شریعت اسلام برای حفظ خانواده می‌باشد. از همجنسگرایی دقیقا برای از میان برداشتن خانواده در جوامع، حمایت می‌شود و تعریف جدیدی از خانواده را ارائه می‌دهند. همجنسگرایی تمام معیارها را بر هم می‌زند و یهودیت با اسم «آزادی فردی» و «آزادی بیان» و... در حال برهم زدن تمام اجتماعات بشری است زیرا استحکام یک جامعه به علت وجود خانواده است و اگر این پایه اصلی از میان برداشته شود راه برای برده‌سازی فکری و عملی برای اربابان غرب (یهود) فراهم می‌شود. پس تصویب چنین قوانینی نیز اگرچه در وهله اول عجیب می‌باشد اما زمانی که بدانید یهود و کسانی که به آمدن مسیح دروغین (دجال) ایمان دارند، راه را برای آمدنش هموار می‌کنند، این موارد نیز برایتان بهتر قابل درک است. (زیرا از نظر آنها هرچقدر فساد و فحشا، قتل، جنگ و بدی در دنیا گسترش یابد زمینه‌ی ظهور مسیح دروغین یا همان دجال، سریعتر فراهم می‌شود و متاسفانه امروز افرادی ثروت و قدرت را در دنیا در دست دارند که به این موارد باور دارند و با خرج‌های تریلیون دلاری و حمایت رسانه‌های جهانی که دست‌نشانده خودشان است دنیا را به سمت جهانی‌شدن و برده‌سازی جهانی به پیش می‌برند.
  کودک‌گرایی «پدوفیلی» همجنسگرایان نیز چندین سال است که با برنامه‌ای دقیق برای آن تبلیغ می‌شود: از شرکت‌های فیلم‌سازی مانند نتفلیکس گرفته تا برنامه و کتاب‌های آموزشی. حکومت‌ها در حال تغییر برای عادی‌سازی این عمل هستند همانگونه که با مغزشویی و تبلیغ عظیم در پنجاه سال گذشته توانستند همجنس‌بازی را در جوامع غربی عادی کنند.)
  ✾•┈┈••✦❀✦••┈┈•✾@no_atheism| رد شبهات ملحدین

  ✅ رد شبهات ملحدینSunday, December 27, 2020 8:01 PM

  #خبرالهام فدالی، محقق مسلمان مصری و ۲۸ ساله و تیمش برنده‌ی جایزه جهانی فیزیک در سال ۲۰۲۰ شدند. این جایزه هر ساله توسط مجله "The Physics World" اهدا می‌شود.bit.ly/3aLS2GU🌐physicsworld.com/a/silicon-based-material-with-a-direct-band-gap-is-the-physics-world-2020-breakthrough-of-the-year/✾•┈┈••✦❀✦••┈┈•✾@no_atheism| رد شبهات ملحدین

  PHOTO
  ✅ رد شبهات ملحدینSaturday, December 26, 2020 10:05 PM

  #خبر⭕️ ترامپ و عفو قاتلانِ مسلمانان
  دونالد ترامپ در جدیدترین اقدام خود، با صدور فرمانی، چهار تن از محکومان پرونده‌ی «‌کشتار میدان نسور بغداد» را عفو کرد.
  در سال ۲۰۰۷، چهار کهنه سرباز آمریکایی بدون دلیل خاص به سوی مردم در خیابان بغداد تیراندازی کردند و باعث کشته شدن ۱۴ نفر از جمله یک کودک ۹ ساله و زخمی‌شدن ۲۰ نفر شدند. جالب اینکه خودشان در جریان دادگاهی که ۷ سال بعد از این جنایت، صورت گرفت اتهام قتل عمد و غیرعمد خود را پذیرفتند و گفتند شرایط ویژه باعث شده بود به این کار دست بزنند.

  پدر محمد کنانی الرزاق، پسربچه ۹ ساله کشته شده در این حادثه، در پی صدور فرمان عفو گفته است که حکم عفو سربازان آمریکاییِ قاتلِ پسربچه‌اش «قلب او را برای بار دوم شکسته است».
  🌐per.euronews.com/2020/12/24/pardons-in-killings-of-iraqi-civilians-stir-angry-response-from-un-hr-office🔘 البته از حکومت آمریکا که هواپیماها و نظامیانش شبانه‌روز کشورهای اسلامی را بمباران می‌کنند و روزانه مسلمانان زیادی را به قتل می‌رسانند انجام چنین عملی، عجیب نیست؛ همانطور که الله تعالی می‌فرماید:
  ▪️{مَا يَوَدُّ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْكِتَابِ وَلَا الْمُشْرِكِينَ أَنْ يُنَزَّلَ عَلَيْكُمْ مِنْ خَيْرٍ مِنْ رَبِّكُمْ ۗ وَاللَّـهُ يَخْتَصُّ بِرَحْمَتِهِ مَنْ يَشَاءُ ۚ وَاللَّـهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِيمِ}
  ▫️«کافران از اهل کتاب و مشرکان دوست ندارند که از جانب پروردگارتان خير و برکتی بر شما نازل گردد، در حالی که خداوند رحمت خود را به هر کس بخواهد اختصاص می‌دهد، و خداوند دارای فضل بزرگ است.» (بقره/ ۱۰۵)
  ✾•┈┈••✦❀✦••┈┈•✾@no_atheism| رد شبهات ملحدین

المجتمعات ذات الصلة